Teknik Servis

baki aslan teknik servis

Teknik Servis

Baki Aslan Teknoloji konusunda uzman ve tecrübeli personeli ile cihaz bakım onarım ve yenileştirme kapsamında teknik servis hizmeti vermektedir. Firmamız, Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen “Hizmet Yeterlilik Belgesi” sahibi Türkiye’de ilk ve tek yetkili “Fotokapan cihazları bakım, onarım ve yenileştirme” servisidir. Servisimizde LTL Acorn, KeepGuard, Bushnell ve Cuddeback Attack marka fotokapanların bakım onarım ve yenileştirme işlemleri garantili olarak yapılmaktadır.

Bakım ve Onarım

Servisimizde muhtelif drone, drone bataryası ve diğer elektronik cihazlar ile yüksek teknoloji ürünlerin bakım, onarım ve yenileştirme işlemleri de yapılmaktadır.

Kaliteli servis hizmeti ve müşteri memnuniyetini birinci önceliği haline getirmiş olan Baki Aslan Teknoloji, bu anlamda gerekli tüm yatırım ve bilgi birikimine sahiptir.

Cihaz Durumu

Üretici firmaların prosedürlerine uygun servis hizmeti sağlayan esnek ve gelişmiş kalite yönetim sistemi ile servis işlemlerini yerine getirmektedir. 2015 yılından bu yana, cihazlarının durumları hakkında müşterilerimizi telefon ile birebir arayarak bilgilendirmekteyiz.

Uzman Kadro

Telekom servis sağlayıcıların envanterinde yer alan teçhizatları çok iyi tanıyan ve tecrübeli teknik personellerin yanı sıra otomatik arıza bulma ve birebir devre kontrolü gerçekleştiren sistemler sayesinde kısa sürede arıza bulma ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Firmamız, Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen “Hizmet Yeterlilik Belgesi” sahibi Türkiye’de ilk ve tek yetkili “Fotokapan cihazları bakım, onarım ve yenileştirme” servisidir.

tse-hyb document