LTL ACORN 6511 WMG-4G ADVANCED FOTOKAPAN

FOTOKAPAN

LTL ACORN 6511 WMG-4G ADVANCED FOTOKAPAN

LTL Acorn 6511-4G fotokapan cihazı, düşük güçlü çift PIR sensörlü harici ekran ve kontrol modülüne sahip 4G LTE hücresel iletişim kamerasıdır. Üründe güçlü çift PIR sensörü ve LTE kablosuz modülü kullanılmaktadır. Düşük güçlü çift PIR sensörü, hatalı veya atlamalı çekimden kaçınan yüksek hassasiyet özelliklerine sahiptir. Cihazın sahip olduğu 4G LTE kablosuz modül,yüksek kaliteli Qualcomm çipini kullanmaktadır. 4G LTE ağ modunda hızlı bir şekilde 12MP orjinal resim ve video dosyalarını kullanıcının E-posta adresine veya FTP sunucusuna gönderebilir ya da doğrudan LTL Acorn Kamera Bulut Sistemine yükleyebilir.

ürün bilgisi

Ürün Özellikleri
LCD Ekran (2.4’’) Ekran Harici Hafıza SD Kart (1GB-64 GB)
Güç Kaynağı 4*AA Alkalin Pil, 6*18650 Lityum pil (şarj edilebilir-Güneş enerjisi ile) Güç Tüketimi 180uA
Bekleme Süresi 3 yıl (4*AA Alkalin pil, 6*18650 Lityum pil ile hiç tetikleme alınmaması durumunda) Otomatik Güç Kapama Tuş takımı girişi olmadığı sürece 4 Dakika içerisinde otomatik kapanma
İşletim Sıcaklığı -45°+70° Video Gönderme 12 M. (800 K) 12-18 sn./ Gmail
IR Flash 940nm.(18 m içerisinde 100° açılı standart lens) GPS Var(Opsiyonel)
Giriş Ekranı Harici Tetikleme Zamanı 0,7 Sn.
Algılama Mesafesi 25 Mt. Uzaktan SMS Kontrol Var
Geri Oynatma İçerik Odaklama 1-10 defa Fotoğraf Konum Bilgisi Basma Var
Toplu Resim Gönderme Var Kripto Var(Opsiyonel)
Yan PIR Algılama Açısı 100° Fotoğraf Boyutu 30 KB

Fotokapan

LTL Acorn 6511-4WMG fotokapan cihazı, düşük güçlü çift PIR sensörlü harici ekran ve kontrol modulüne sahip 4G LTE GSM iletişim kamerasıdır. Üründe güçlü çift PIR sensörü ve LTE GSM modülü kullanılmaktadır. Düşük güçlü çift PIR sensörü, hatalı uyarıdan kaçınan yüksek hassasiyet özelliklerine sahiptir. Bu kameradaki bekleme akımı, bekleme suresini büyük ölçüde uzatan ve rakiplerinden çok daha düşük olan 60uA seviyesindedir. Cihazın sahip olduğu 4G LTE GSM iletişim modülü, yüksek kaliteli Qualcomm çipini kullanmaktadır.

Cihaz, yüksek veri aktarım hızını ve güçlü ağ frekansını destekleyen 50 Mbps hızına ulaşabilir. 4G LTE 4 modunda hızlı bir şekilde 12MP orjinal resim ye video dosyalarını kullanıcının E-posta adresine veya FTP sunucusuna gönderebilir ya da doğrudan LTL Acorn Kamera Bulut Sistemine yükleyebilir. 4G modül veri iletimini optimize eder. Görüntü yakalandıktan hemen sonra gönderecek şekilde veya yakalanan görüntü ve video dosyalarını E-posta adresine veya FTP sunucusuna önceden belirlenmiş bir zamanda gönderme olanağı sağlar.

Kullanıcılar yakalanan görüntülerin ön izlemesini cep telefonuna veya E-posta adresine gönderebilir ve 4G modülünü SMS ile uzaktan kumanda ederek seçtikleri görüntülerin tam boyutlu olarak iletilmesini programlayabilir. SMS ile uzaktan kumanda fonksiyonu, 4G modülüne SMS ile komut göndererek kamera parametrelerini değiştirme şansı da vermektedir.

Ltl-Acron, kullanıcılara daha iyi bir ürün deneyimi sunmak için geleneksel 3G ve 4G GSM iletim ürünlerine dayanan Ltl-Acorn Kamera Bulut Sistemi Sunucusunu kurdu. Bu sistem, kamera görüntü alımı, görüntü yönetimi, kamera yönetimi ve kamera uzatan kontrolünü entegre eden kapsamlı bir ağ kamera yönetim sistemidir.

Benzer Ürünler